Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İstanbul Evden Eve Nakliyat
#1
KOLUMANLAR evden eve nakliyat olarak 1995 ilkbaharda istanbul maltepe'de bir bir aile şirketidir.Anadolu yakası maltepe E-5 türkan saylan kültürü merkezini merkez ofisi ile en büyük seviyeyi optimize et. , parça eşya taşıma, ve şehirler arası nakliyat kategorilerinde sizlere sunduğumuz hizmetleri sunuyoruztayız.Eşyalarınızın Paketlenmesi için bir ürün yelpazesi, özel yapım içeriği, eşyalarınız ile ilgili olanlar, kırılması ve kirliliği gibi dış içeriğinizi bekliyoruz. mahallelerine  maltepe evden eve nakliyat 
KOLUMANLAR ve ekibi kısa süre içinde hizmet ofisi taşıma, depo alanı, ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinide sizden büyüklükte en iyi şekilde sunmayı hedefliyor.

Hızla teknoloji teknolojisi her alanda ayak uyduranı KOLUMANLAR ve ekibi bu zamana kadar araç filosunu genişleterek en son çıkan ambalaj malzemeleriyle sizlere en kaliteli hizmet hedefi devam ediyor.Araç filomuza kattığımız büyük kamyonlarımız sayeside; Türkiye geneli evden eve nakliyat hizmetlerinide sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.Özümüzde yazıyor tayin edilirken yapılmak zorunda kalan polis, asker, öğretmen, doktor, hakim, savcı, öğrenci vb. onu nakliye kamyonu, ambalaj malzemeleri (içi kraft kağıtlı ve üstü kapalı malzeme), özel yapım elbise kolileri, yine de özel yapım karton koliler, bant, streçfilm ve işinde son derece uzman olan ekiplerimizle boyutlara uygun tam ev eşyası taşıma hizmetinin bulunduğu,maltepe nakliyat  hizmetinide sizlere sunmaktayız. Tek parça eşya taşımadan tutun, bir kaç parça eşya taşıma hizmetlerimiz mevcuttur.

Maltepe Evden Eve Nakliyat 1994 yılından beri nakliyat alanında deneyimleri ile büyümüş müşterilerine hizmet ve kalite sunmuştur. Başta Maltepe olmak üzere diğer semtler ve şehirlerarası evden eve taşımacılık yapan firmamız, uzman bir ekiple çalışmaktadır. Bizlerle çalışmak istediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Uzman kadromuz; sizlere en iyi taşıma hizmetini en uygun fiyatlarla sunacaktır. Hizmette kaliteyi yakalamak için maltepe nakliye firmaları olarak teknolojiyi ve nakliyat dünyasındaki yenilikleri takip ederek hizmetinize sunmaktayız.
Eşyalarınızın güvenliği bizler tarafından sağlanacak, teslim alındıkları haliyle iade edilecektir. Eşyalarınız taşınmadan önce ambalajlanacak, gerekli gördüğünüz durumlarda sigorta işlemleri yapılacak akabinde taşıma işlemi gerçekleşecektir. Böylece sizlerin maddi ve manevi değer taşıyan hiçbir kişisel eşyasına zarar gelmemiş olacaktır.
Bizler maltepe nakliyat olarak en iyi reklamın sizlerin tavsiyeleri olduğunu biliyor, sizin için gece gündüz durmadan çalışıp nakliye işlerinizi kabus olmaktan çıkarmaya, nakliyat işleriniz gerçekleşirken bizlerin sağladığı güven sayesinde daha rahat olmanızı sağlamaya çaba gösteriyoruz.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)